Caner Bulut

16 Mart 2023

Kendini aş

İçerisinde bulunduğun kişisel, maddi veya başka sorunlar, açıkçası kimsenin umrumda değil. Eğer sorunlarına takılırsan zaman akıp gidecek, ne sen istediğin yerde olacaksın, ne de sorunların bitecek.
Read more

01 Mart 2023

Deprem ve uzaktan çalışma

Bu depremlerin devam edeceğini hepimiz biliyoruz. Özellikle İstanbul depremi korkutucu bir başka beklenen gerçek. İstanbul’da olacak bir deprem tüm ülkeye çok ciddi zarar verecek.
Read more

04 Şubat 2023

Kimseyi suçlama

Suçlamayı kestiğin anda hedefinin neresinde olduğun netlik kazanır ve herşey olduğu gibi ortaya çıkar. Suçlama seni yanıltır.
Read more

20 Ocak 2023

Daha fazla sor

Sorgulamayanlar, soru sormayanlar başkaların hayal gücünün sonuçlarını yaşamaya mecbur olur ve kısıtlı bir hayat yaşamaya mecbur kalır.
Read more

11 Ocak 2023

Başarının sırrı nedir?

Bizi başarıya götüren nedir? Zeka mı, sosyal sınıf mı, motivasyon mu yoksa tüm bu faktörlerin belirli oranlarda karışımı mı?
Read more

29 Aralık 2022

Sağlık her şeyden önce gelir

Başarının bir bedeli vardır, disiplinli çalışma, odaklanma ve zamanı verimli kullanma gibi. Ama bunları yaparken sağlık ve aileyi ihmal etmemek çok önemli.
Read more

08 Aralık 2022

Acil mi gerçekten?

Her şeyin acil olduğu bir yerde hiç bir şey acil değildir. Bu senin bir şeyleri önceliklendiremediğin anlamına gelir.
Read more

24 Kasım 2022

Hız her şeyi değiştirir

Kaplumbağa ve tavşan hikayesini biliriz. Tavşan uyuyakalır, kaplumbağa pes etmez ve yarışı kazanır. Bu metafor müşteri hizmetlerinde geçersizdir.
Read more

22 Eylül 2022

Kök neden

Bir probleme çözüm üretmeden önce probleme daha geniş açıdan bakmaya çalışmak gerekir.
Read more