Caner Bulut

16 Mart 2023

Kendini aş

İçerisinde bulunduğun kişisel, maddi veya başka sorunlar, açıkçası kimsenin umrumda değil. Eğer sorunlarına takılırsan zaman akıp gidecek, ne sen istediğin yerde olacaksın, ne de sorunların bitecek.
Read more

01 Mart 2023

Deprem ve uzaktan çalışma

Bu depremlerin devam edeceğini hepimiz biliyoruz. Özellikle İstanbul depremi korkutucu bir başka beklenen gerçek. İstanbul’da olacak bir deprem tüm ülkeye çok ciddi zarar verecek.
Read more

04 Şubat 2023

Kimseyi suçlama

Suçlamayı kestiğin anda hedefinin neresinde olduğun netlik kazanır ve herşey olduğu gibi ortaya çıkar. Suçlama seni yanıltır.
Read more

20 Ocak 2023

Daha fazla sor

Sorgulamayanlar, soru sormayanlar başkaların hayal gücünün sonuçlarını yaşamaya mecbur olur ve kısıtlı bir hayat yaşamaya mecbur kalır.
Read more

11 Ocak 2023

Başarının sırrı nedir?

Bizi başarıya götüren nedir? Zeka mı, sosyal sınıf mı, motivasyon mu yoksa tüm bu faktörlerin belirli oranlarda karışımı mı?
Read more

29 Aralık 2022

Sağlık her şeyden önce gelir

Başarının bir bedeli vardır, disiplinli çalışma, odaklanma ve zamanı verimli kullanma gibi. Ama bunları yaparken sağlık ve aileyi ihmal etmemek çok önemli.
Read more

22 Aralık 2022

Teknik bilgi mi, karakter mi?

Eğer takımınıza katılacak kişi iyi niyetli, pozitif ve öğrenmeye açık ise, teknik bir eksiği varsa doğru mentörlük ile çok kısa süre içerisine bu eksiğini kapatacaktır.
Read more

15 Aralık 2022

Öğrenci etkinlikleri

Tek başına paranın ya da konumun bir şey ifade ettiğini düşünmüyorum. Eğer daha iyi bir gelecek istiyor isek deneyimlerimizi paylaşmak, ilham vermek zorundayız.
Read more

08 Aralık 2022

Acil mi gerçekten?

Her şeyin acil olduğu bir yerde hiç bir şey acil değildir. Bu senin bir şeyleri önceliklendiremediğin anlamına gelir.
Read more

01 Aralık 2022

Sadeleşme

Gerçekten yapmakta olduğum bu işi yapmalı mıyım? Bu iş uzun vadeli planlarıma katma değer sağlar mı? Bunun gibi sorular zaman kazanmak ve daha iyi odaklanmak açısından değerli sorulardır.
Read more

Sonraki sayfa »